Çocuk Hastalıkları Kliniği
 
BAĞLI KLİNİKLER
 
KEAH
Çocuk Has. Kln.
Geriatri Kliniği
Göğüs Hastalıkları Kln.
Kadın Has. ve Doğum Kln.
Ruh ve Sinir Has. Kln.
Melikgazi Ek Bina
Seyyid Burhaneddin Ek Bina
 
Telefon Listesi

Telefon Rehberi / Güncelleme Tarihi : 04.08.2016

Birimi Telefon
  5. Blok Doktor Bekleme Sekreterlik 1535
  5. Blok Doktor Odası 1528-1529
  Acil Sekreterlik 2733-2656-2659
  Acil KBB Ameliyathane 2752-2753-2754-2790
  Acil Krize Müdahale Gece 2830
  Acil Krize Müdahale Gündüz 2852
  Acil Kumanda ve Süpervisior Odası 2730
  Acil Tomografi 2615-2619-2749
  Acil Yemekhane 2901-2904
  Adli Tabip 2512
  Adli Tabip Dr.. Odası 2513
  Aferez 1915
  Ağrı Polikliniği 1617
  Alerji Polikliniği 1362
  Ambar-Tüketim Kırtasiye 2141
  Ameliyathane (Merkez) Uyandırma 1857-1863
  Ameliyathane 13.Blok 2029
  Ameliyathane 13.BloK Anestezi Tek. 2014
  Ameliyathane 13.Blok Hemşire Odası 2016
  Ameliyathane 13.Blok Hemşire Odası 2230
  Ameliyathane 13.Blok Koridor Hemşire 2016
  Ameliyathane 13.Blok Otoklav 2026
  Ameliyathane 13.Blok Sekreter Odası 2012
  Ameliyathane Anestezi 8. Blok 1882
  Ameliyathane Bayan Soyunma Odası 13. Blok 2029
  Ameliyathane Bilgisayar 1710
  Ameliyathane Dr.. Odası Merkez 1882
  Ameliyathane Erkek Soyunma Odası 13. Blok 2029
  Ameliyathane Göz Anjiyo Servis ve Görme Alanı 1955
  Ameliyathane Göz Dr.. Odası 1977
  Ameliyathane Hemşire Odası 8. Blok 1740
  Ameliyathane Hemşire Odası 1854
  Ameliyathane KBB 2012-2014-2016-2092
  Ameliyathane Koridor 1599-1598-1889
  Anestezi Lokalizasyon 2998
  Ameliyathane Koridor Hattat 1977
  Anestezi Doktor Odası 2015
  Anestezi Sekreterlik 2827-2828-2829
  Anestezi Lokalizasyonat 2830-2854
  Anestezi Yoğun Bakım 2828
  Anestezi Polikliniği 1732
  Anestezi Sekreter  2997
  Ayniyat Dayanıklı Taşınırlar 2188-2189
  Bakteriyoloji Lab. 1236
  Başhekim Yrd. İbrahim Ethem ÖZSOY 1047
  Başhekim Yrd. Mustafa REYHANCAN 1046
  Başhekim Yrd. Mehmet ERSAYDI 1049
  Başhekim Yrd. Ali  AKGÜN Sekreterlik 1017
  Başhekim Yrd. İlkay GÜLER 1048-1244
  Başhekim Yrd. Ali  AKGÜN 1019
  Başhekim Yrd. Murat  YERER 1015
  Başhekimlik Çay Ocağı 1248
  Başhekimlik Mühür İmza 1259
  Başhekimlik Sekreter 1050
  Başhekimlik Sekreter 1051
  Beyin Cer. Polk. - 1 1375
  Beyin Cer. Polk.-2 1375-1376
  Beyin Cer.  Polk.-3 1350
  Beyin Cer. Polk.-4 1377
  Beyin Cer. Yoğun Bakım Sekreteri Acil 2734
  Beyin Cer. Yoğun Bakım Servis 2742
  Beyin Cer. Hemşire Odası 2036
  Beyin Cer. Taburcu 2032
  Bilgi İşlem Şükrü GÖN 1080
  Bilgi İşlem Murat KARAGöz 1081
  Bilgi İşlem Fikri KÖSE 1082
  Bilgi İşlem Mehmet ÖZTÜRK 1083
  Bilgi İşlem Asuman ÖZDEMİR 1084
  Bilgi İşlem Umut VURAL 1085 
  Bilgi İşlem Arif AKGÜMÜŞ 1086
  Bilgi İşlem Yasemin SAVAŞ 1087
  Bilgi İşlem Metehan ALBAYRAK 1088
  Bilgi İşlem Teknik Servis Yusuf MENKÜ 1093
  Bilgi İşlem Teknik Servis İbrahim KAMEROĞLU 1094
  Bilgi İşlem Teknik Servis Safa ÇIKLACOŞKUN 1095
  Bilgi İşlem Teknik Servis Yusuf YILDIZ 1096
  Bilgi İşlem Sistem Sorumlusu Cengiz ÖZDEMİR 1090
  Biyokimya 1214
  Biyokimya - Mikrobiyoloji Danışma 1239
  Biyokimya (Doç. Dr. .Çiğdem  KARAKÜKCÜ) 1220
  Biyokimya (Uzm. Dr.. Ekrem EVRENSEL, M. Zahit ÇIRACI) 1221
  Biyokimya (Uzm.Dr..Nahide GÜNAY, Uzm. Dr..Işıl ÇAKIR,Uzm.Dr..Gökçen SERT) 1219
  Biyokimya (Uzm.Dr..Selma BULDU, Uzm.Dr..Leyla ÖZ,Uzm.Dr.. Derya  KOCER) 1218
  Biyokimya 12.Blok 2002
  Biyokimya Numune Kabul 1210
  Biyokimya Laboratuar Depo 1228
  Biyomedikal Dayanıklı Taşınır Depo 2131
  Biyomedikal Tüketim Depo 1507
  Biyonik Kulak 2095
  Ultrason Biyopsi 1763
  Cengiz SOYLU 1056
  Cildiye Polk.-1 1438
  Cildiye Polk.-2 1439
  Cildiye Polk.-3 1428
  Cildiye Polk.-4 1429
  Cildiye Polk.-5 1437
  Cildiye Polk.-6 1431
  Cildiye Polk.-7 1436
  Cildiye Polk.-8 1362
  Cildiye Polk.-9 1441
  Cildiye Polk.-10 1413
  Cildiye Puva 2065
  Cildiye Servis Hemşire 1748
  Cildiye Taburcu 1874
  Cildiye Tedavi Odası 1434
  Cildiye Doktor Odası 1432
  Çamaşırhane 2024
  Çamaşırhane Güvenlik 2093
  Çay Ocağı (5.Blok) 1530
  Çocuk Acil 2981
  Çocuk Acil Gözlem 2605-2648
  Çocuk Acil Kayıt 2660-2662
  Çocuk Cer. Serv. Hasta 1878
  Çocuk Cer. Serv. Hemşire 4.Blok 1708
  Çocuk Cer.Poliklinik 1781
  Çocuk Çağrı Merkezi 1060-1061-1062-1063-1064-1065-1066
  Çocuk Kan Alma  (7.Blok) 1798
  Çocuk KBB Poliklinik 1450
  Çocuk Odyo 2210
  Çocuk Teknisyen  
  Çocuk Personel  2212
  Çocuk Poliklinik Kayıt 7.Blok 1795
  Çocuk Polk.-1 1794
  Çocuk Polk.-2 1790
  Çocuk Polk.-3 1791
  Çocuk Polk.-4 1781
  Çocuk Servisi Diyetisyen 2023
  Dahiliye - A.ORTAKÖYLÜOĞLU 1707
  Dahiliye Doktor Odası 1964
  Dahiliye EKG 1394
  Dahiliye Hasta Tel 2 1752
  Dahiliye Polk.-1 1392
  Dahiliye Polk.-2 1353
  Dahiliye Polk.-3 1388
  Dahiliye Polk.-4 1378
  Dahiliye Polk.-5 1381
  Dahiliye Polk.-6 1382
  Dahiliye Polk.-7 1390
  Dahiliye Polk.-8 1380
  Dahiliye Polk.-8 1397
  Dahiliye Polk.-9 1391
  Dahiliye Polk.-10 1442
  Dahiliye Polk.-11 1398
  Dahiliye Polk.-12 1454
  Dahiliye Polk.-13 1399
  Dahiliye Polk.-14 1426
  Dahiliye Polk.-15 1396
  Dahiliye Servisi 1836
  Dahiliye Servisi Banko 1 1801
  Dahiliye Servisi Dr..Odası 1707
  Dahiliye Servisi Asistan Doktor 1972
  Dahiliye Servisi Uzman Doktor 1964
  Dahiliye Servisi Hemşire Banko 1836
  Dahiliye Servisi Özel Oda (A.ÇİLSAL) 1834
  Dahiliye Servisi Özel Oda (H.ÖZAŞIR) 1834
  Dahiliye Servisi Özel Oda (M.YAZAR) 1834
  Dahiliye Servisi Taburcu 1 1720
  Dahiliye Servisi Taburcu 2 1720
  Dahiliye Yoğun Bakım 1963
  Danışma 4. Blok 1384-1385-1386
  Danışma 4. Blok Cildiye-End.Kayıt  1387
  Danışma 4. Blok 1446
  Dexa-Kemik Dansitometre 1610
  Diyabet 1397
  Diyabet Polikliniği 1427
  Diyetisyen 4. Blok 1355-1427
  Eczane İlaç - Servis Eczane - Hasta Başı İlaç Onay Birimi 2504-2503
  Eczane İlaç - İlaç Depo - Toplu İlaç İstek Onay Birimi 2963
  Eczane İlaç - İlaç Alım + İlaç Sipariş Birimi 2964
  Eczane İlaç - İlaç İade + Hepatit C İlaç Birimi 2974
  Eczane Sarf - Sarf Malzeme Stok Fazlası Birimi 2984
  Eczane Sarf - Sarf Depo - Toplu Sarf İstek Onay Birimi 2987
  Eczane Sarf - Sarf Malzeme İhale Sipariş Birimi 2982
  Eczane (Ecz. Derya) - Sorumlu  2989
  Eczane İlaç - İlaç Stok Fazlası Birimi 2964
  Eczane Sarf - Sarf Malzeme Hasta Başı 22f Reçete ile Alım Birimi 2990
  Eczane Sarf - Sarf Malzeme İhale ve 22D Alım Birimi 2983-2984
  EEG 7 Blok 1892
  EEG Anestezi 1967-1968
  Efor 1363
  Eğitim Odası 1913
  Eğitim Yönetim Birimi 1351
  EKO Servis 2826
  Elektronik Atelyesi İbrahim ASLANTÜRK 1091
  ELİZA, Hepatit BC 1229
  Mr Rapor 1316/1317
  EM Kayıt 1318
  EMG 1966
  Endokrin Kayıt, Cildiye 1387
  Endokrin Polk.-1 1421
  Endokrin Polk.-2 1358
  Endoskopi, Gastroenteroloji 1917-1918-1919
  Enfeksiyon Kontrol Hekimi 1653
  Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi 1607
  Enjeksiyon Kayıt 2853
  Enjeksiyon Odası 2851
  EPK ( Asistan Eğitim ) 1265
  Erkek Tansiyon Odası  2014
  Evraksız İşlem 2638-2640
  F.T.R Salon 1629-1630
  F.Terapist Odası-Rehap. Böl. 1633
  Fatura - Ayaktan SGK 1946
  Fatura - Gelir - Gider Takip 1911
  Fatura - Öğrenci 1944
  Fatura - Protokol Hastaları -Yatan 1943
  Fatura - Resmi Hasta -Asker 1945
  Fatura - Senet Takip  1940-1948
  Fatura - TİG 1947-1948-1949
  Fatura - Yatan SGK - Yeşilkart 1946
  Fatura -Ayaktan 1946
  Fiyat Analiz Hak Ediş 2163
  Fizik Bayan Hasta-Erkek 1658
  Fizik Bayan Hasta 1659-1664
  Fizik Dr. Odası 1666
  Fizik Erkek Hasta 1657
  Fizik Hemşire 2. Servis 1642
  Fizik Kan Alma 1605
  Fizik Park 1501
  Fizyoterapist Bayan 1627
  Fizyoterapist Erkek 1628
  Fizik Röntgen 1604
  Fizik Servis Sekreterlik - Taburcu 1614
  Fizik Şefi Dr. Odası 1646
  Fizik Taburcu 1667
  Fizik Tedavi Bayan ELEKTİRO, Tedavi ODALARI 1634-1635-1636-1638
  Fizik Tedavi Hemşire BankoSU(2.KAT) 1642
  Fizik Tedavi Kayıt 1623
  Fizik Tedavi Labaratuar Kayıt 1622
  Fizik Tedavi Mehmet GÖNEN Özel Oda 1644
  Fizik Tedavi Özel Oda(2.Kat) Sabiha DİNÇYAR 1645
  Fizik Tedavi Polk.-1 1618
  Fizik Tedavi Polk.-2 1617
  Fizik Tedavi Polk.-3 1616
  Fizik Tedavi Polk.-3 1617
  Fizik Tedavi Polk.-4 1608
  Fizik Tedavi Polk.-5 1615
  Fizik Tedavi Polk.-6 1611
  Fizik Tedavi Polk.-7 1650
  Fizik Tedavi Polk.-8 1626
  Gastro, Radyasyon Onk, Medikal Onkoloji+Hemotoloji Kayıt  1930
  Gastroenteroloji(Endoskopi) 1917-1918-1919
  Gastroenteroloji Hemşire 1860
  Gastroenteroloji Polk.-1 1916
  Gastroenteroloji Polk.-2 1917
  Gastroenteroloji Polk.-3 1999
  Gastroenteroloji Servisi 1860
  Gastroenteroloji Taburcu 1758
  Gastroenteroloji Doktor Odası Endoskopi 1870
  Gastroenteroloji Hasta Tel. 1869
  Gelen Giden Evrak 2114
  Genel CER (Dr. Tamer ERTAN) 1890
  Genel Cer. Kayıt 7.Blok 1734
  Genel Cer. Polk.-1 1721
  Genel Cer. Polk.-2 1722
  Genel Cer. Polk.-3 1723
  Genel Cer. Polk.-4 1724
  Genel Cer. Polk.-5 1725
  Genel Cer. Polk.-6 1736
  Genel Cer. Servisi3 Asistan Dr. Odası 1991
  Genel Cer. Servisi3 Banko Hemşire 1932
  Genel Cer. Servisi3 Özel Oda 1702
  Genel Cer. Servisi3 Sağlık Memuru 1804
  Genel Cer. Servisi3 Sağlık Memuru 1956
  Genel Cer. Servisi Pansuman Odası 1956
  Genel Cer.Pansuman 7.Blok 1739
  Genel Cer.Plastik Kayıt 1734
  Genel Cer. Acil 1708-1871
  Genel Cer. Acil Dr. Odası 1757
  Genel Cer. Asistan Dr.. 1991
  Genel Cer. Endoskopi, Kolonoskopi 1750
  Genel Cerrahi 1.Servis (Hasta) 1879
  Genel Cerrahi 1.Servis (Hemşire) 1756
  Genel Cerrahi 2.Servis (Hasta) 1822
  Genel Cerrahi 2.Servis (Hemşire) 1881
  Genel Cerrahi 3.Servis (Hasta) 1934
  Genel Cerrahi 4.Servis (Hasta) 1714
  Genel Cerrahi 4.Servis (Hemşire) 1708
  Genel Cerrahi Doktor Odası - 1 Servis 1893
  Genel Cerrahi Doktor Odası - 1 Servis 1894
  Genel Cerrahi Doktor Odası - 2 Servis 1893
  Genel Cerrahi Doktor Odası - 3 Servis 1954
  Genel Cerrahi Doktor Odası - 4 Servis 1933
  Genel Cerrahi Pansuman ve Müd.Odası 1739
  Genel Cerrahi Taburcu 1853-1935
  Genel Pol. Genetik  Dr.. 1928
  Genel Cer. Yoğun Bakım 1950
  Genetik Kayıt 1930
  Genetik Laboratuar Sonuç 1988
  Genetik Pol. Laboratuar 1926-1927
  Genetik Uzman Odası ve Lab. 1928
  Göğüs Santral 6100
  Göğüs Cer.- Üroloji Taburcu 2025
  Göğüs Cer.Hemşire 2053
  Göğüs Cer.Polk. 1373
  Göğüs Has. Sağlık Kurulu 2214
  Göğüs Hastalık Hemşire 6100-6167-6168
  Göz Ameliyathane 1977
  Göz Anjiyo Servis 1955
  Göz Asistan Odası 1980-1987
  Göz Biometri 1499
  Göz Glokom 1471
  Göz Hasta Tel. 1978
  Göz Kornea Kontakt Lens 1486
  Göz Lazer 1470
  Göz OCT 1495
  Göz Ölçüm, Pentakomi, Şeker, Göz Anj. 1487
  Göz Polk.-1 1480
  Göz Polk.-2 1476
  Göz Polk.-3 1482
  Göz Polk.-4 1481
  Göz Polk.-5 1477
  Göz Polk.-6 1496
  Göz Polk.-7 1484
  Göz Polk.-8 1488
  Göz Polk.-9 1483
  Göz Polk.-10 1479
  Göz Polk.-11 1495
  Göz Polk. Kayıt 1443
  Göz Retina 1472
  Göz Servisi Hemşire Odası 1952
  Göz Şaşılık 1485
  Göz Taburcu 1951
  Gürsel ATASÜ 2028
  Güvenlik 13.Blok 2093
  Güvenlik 6.Blok 1613
  Güvenlik 8.Blok/ Servisler Giriş 1806
  Güvenlik 9.Blok 1900
  Güvenlik Şefi 2179
  Hap 1044-1055-1099
  Hasta İletişim Birimi 1357-1461
  İhale(Mustafa Öz DAŞ, Sakine SUCU, Hakan ŞAHİN) 2160
  Helikopter İşletmesi 2959
  Hematoloji 1833
  Hematoloji - Koagülasyon Lab. 1215
  Hematoloji Polk.-1 1997
  Hematoloji Polk.-2 1998
  Hematoloji Servis 1833
  Hemodiyaliz Ünitesi Bekleme Odası 2207
  Hemodiyaliz Ünitesi Dr..Odası 2205
  Hemodiyaliz Ünitesi Salon-1 2208
  Hemodiyaliz Ünitesi Salon-2 2209
  Hemodiyaliz Ünitesi Sekreterlik 2206
  Hemşire 2712
  Hormon 1216
  Hormon Lab. 1216
  HPLC - Atomik Absorbsiyon Lab.,Eelektroforoz, Aso, Çinko, B Vitamini 1238
  HPLC, Saç Analizi 1211
  İdari ve Mali İşler  Müdürü  Ömer YILDIZ 1260
  İdari ve Mali İşler  Müdürü  Sekreterlik 1020
  İhale, Doğrudan Temin 2123
  İlaçlı Film Kayıt 1797
  İlaçlı Film Röntgen 1783
  İmam 2508-2970
  İnsan Kaynakları Yazı İşleri 1242 
  İntaniye Asistan 1663
  İntaniye Doktor Odası 1035-1603
  İntaniye Dr. Odası İlhami ÇELİK 1653
  İntaniye Hasta Tel. 1655
  İntaniye Hem. Odası 1649
  İntaniye Kan Alma 1605
  İntaniye Özel Oda 1651
  İntaniye Polk.-1 1601
  İntaniye Polk.-2 1624
  İntaniye Polk.-3 1602
  İntaniye Polk.-4 1601
  İntaniye Servis 1649
  İntaniye Servisi Aşı Odası 1662
  İntaniye Taburcu 1648
  İstatistik 2148
  İş Göremezlik Birimi 2639-2643
  İzin İşleri 1240
  K.B.B - 1 1405
  K.B.B - 2 1407
  K.B.B - 3 1404
  K.B.B - 4 1409
  K.B.B - 5 1410
  K.B.B - 6 1411
  K.B.B - 7 1416
  K.B.B - 8 1417
  K.B.B - 9 1418
  Kalite Merkezi 1531-1532
  Kalp Damar Cer. Sekreterlik 2996
  Kalp Damar Cer. Hasta 2034
  Kalp Damar Cer. Hemşire 2037
  Kalp Damar Cer. Servisi Yoğun Bakım 2518-2573-2735
  Kalp Damar Cer. Taburcu 2033
  Kalp Damar Cer.Polk.-1 1372
  Kalp Damar Cer.Polk.-2 1422
  Kalp Damar Cer.Servisi Hemşire 2037
  Kalp Damar Dr. Odası 2045-2067
  Kamera Odası 1700-1806-2500
  Kan Alma - Danışma  4.Blok 1446
  Kan Alma Tansiyon 7.Blok 1766
  Kan Merkezi 1921
  Kantin 2266-3051-3052
  Kardiyoloji Doktor Odası 2822
  Kardiyoloji Hemşire Odası 2800
  Kardiyoloji Özel Oda 2815-2816-2817-2818-2819-2820-2821-2822-2823-2824
  Kardiyoloji Polk.-1 1364
  Kardiyoloji Polk.-2 1367
  Kardiyoloji Polk.-3 1368
  Kardiyoloji Polk.-4 1365
  Kardiyoloji Polk.-5 1452
  Kardiyoloji Polk.-6 1369
  Kardiyoloji Polk.-7  1374
  Kardiyoloji Polk. EKG 1371
  Kardiyoloji Servisi- Hasta 2801-2802-2803-2804-2805-2806-2807-2808-2809-2010-2011-2012-2013
  Kardiyoloji Taburcu 2825
  Kardiyoloji Yoğun Bakım 2835-2839-2837-2839
  Kayıt 5 Blok 1525-1526
  Kazan Dairesi 2180
  KBB Acil Ameliyathane 2790
  KBB Ameliyathane 2016
  KBB Asistan Odası 2022
  KBB Başasistanları 2050
  KBB Danışma 1386
  KBB 2070
  KBB 1415
  KBB Mudah ve Depo, Polk. 1406
  KBB ODYO Danışma 1456
  Dr.Yunus YILDIZLAN 2071
  KBB Servisi Dr.Odası 2038
  KBB Servisi Hasta TEL 2049
  KBB Servisi Hemşire Odası 2046-2079
  KBB Yatış 2063
  Kemoterapi Hemşire 1903
  Kemoterapi Servis Konferans Salonu (Eğitim) 1903
  Kemoterapi Servis Konferans Salonu 1913
  Kemoterapi Servisi Hasta 1901
  Kemoterapi Uygulama Salonu 1901
  Kemoterapi Uygulama(Hemşire) 1903
  Kemoterapi Uygulama (Eğitim) 1913
  Konuşma Bozukluğu - Fematri (Poliklinik) 1456
  Konuşma Bozukluğu - Fematri (Personel) 2210
  Konuşma Bozukluğu - Fematri (SesTerapisi) 2211
  Konuşma Bozukluğu - Fematri (Teknisyen) 2212
  Krize Müdahale Birimi 2852
  Lab. Otoanalizör, Lityum, Triglesid-C13,Ürenoter 1214
  Labaratuar Depo 1228
  Laboratuvar - Hematoloji Teknisyen 1212
  Laboratuvar - İdrar 1359
  Lazer 1430
  Maliye Analiz 1947-1949
  Mamaografi, Film 1745
  Manevi Destek Odası 2060
  Marangoz Atölyesi ( Ömer TOY) 2146
  Marangoz (5. Blok) 1513-1514
  Mavi Kod 2222
  Medikal Onk. 1990
  Medikal Onk.(Hemşire) 1970
  Medikal Onkoloji (Hasta) 1973
  Medikal Onkoloji Ser. Hasta TEL 1973
  Medikal Onkoloji Tab. 1912
  Merkez Ameliyathane 1594-1596-1740
  Merkez Ameliyathane Dr.. 1889
  Metal Atölyesi Teknisyen Mehmet TÜRKDÖNMEZ 2182
  Mikrobiyoloji Uzmanı Fatma ARSLAN 1234
  Mikrobiyoloji Uzmanı Tuna HÜRMET ÖZ 1234
  Mikrobiyoloji Uzmanı Ozan YAMAN 1233
  Mikrobiyoloji Uzmanı Ayşe ÖZDEMİR 1233
  Mikrobiyoloji Uzmanı Hafize SAV 1233
  Mikrobiyoloji Uzmanı Selma KARAGÖZ 1232
  Mikrobiyoloji Laboratuar Teknisyeni 1227
  Mikrobiyoloji Uzmanı Neşe EVRENSEL 1232
  Mikrobiyoloji Uzmanı Yasemin AY ALTINTOP 1232
  Moleküler Lab. 1231
  Flow Lab. 1230
  Elisa Lab. 1229
  Mikrobiyoloji Lab. Depo 1228
  Seroloji Lab. 1224
  Parazitoloji Lab. 1223
  Morg 2508-2970
  Mr 1 1316-1317-1318
  Mr 2 (7 Blok) 1742
  Mr 3 1314-1315
  Mr Tomografi Rönt. Kayıt,  Ultrason 1743
  Mutemetlik 2121-2126-2161
  Müdür Yrd. Derya AYAYDIN 1079
  Müdür Yrd. Mehmet AKKUŞ 1015
  Müdür Yrd. Mehmet ALİ UYANIK 1058
  Müdür Yrd. Murat NACİ USLU 1076
  Müdür Yrd. Özgül ÇOLAK 1078
  Müdür Yrd. Sedat ATAKAN 1057
  Müdür Yrd. Saliha SALTALI 1026
  Müdür Yrd. Murat ALAN 1024
  Müdür Yrd. Özcan ANTİKE 1089
  Mühendis  Bahadır ERBAŞ 1519
  Mühendis  M. Fatih TOSUN 1537
  Mühendis Alparslan BOYRAZ 1538
  Mühendis Feraset AKDOĞAN 1518
  Mühendis Kemal ERAT 1538
  Mühendis Mehmet SEFEROĞLU 1444
  Mühendis Meral SEVGİ 1527
  Mühendis Mustafa BEŞPARMAK-Yaşar YILMAZ  1521
  Mustafa ELÖNÜ 1524
  Mühendis Mustafa KÖPRÜ 1520
  Mühendis Sercan ÖCAL  1537
  Mühendis Serkan ŞAHİN 1522
  Mühendis Şerafettin EKEN 1523
  Mühendis T. Rıza SÜMER 1519
  Mühendis Yasemin TUNÇBİLEK 1520
  Mühendis Şerafettin EKEN,İlhan MARAŞLIOĞLU 1523
  Nefroloji Hemşire Odası 1962
  Nefroloji Polk.-1 2124
  Nefroloji Polk.-2 2115
  Nefroloji Taburcu 1974
  Nefroloji  Servisi Koridor 1961
  Nöbetçi  Memur 1813-2516-4501
  Nöroloji Dr..Odası 2192
  Nöroloji Kayıt 1789
  Nöroloji Polk.-1 1780
  Nöroloji Polk.-2 1774
  Nöroloji Polk.-3 1784
  Nöroloji Polk.-4 1785
  Nöroloji Polk.-5 1786
  Nöroloji Polk.-6 1787
  Nöroloji Polk.-7 1792
  Nöroloji Servisi Hasta TEL 2080
  Nöroloji Servisi Hem.Odası 2082
  Nöroloji Taburcu 2032
  Nöroloji Yoğunbakım 2195
  Nöroloji  Tansiyon+Kan Alma 8.Blok EKG 1766
  Numune Kabul 1210
  Nükleer Tıp DEXA Çekim Odası 1610
  Nükleer Tıp Dr. 1309
  Nükleer Tıp Dr. Odası 1327-1329
  Nükleer Tıp Per. Odası 1309
  Nükleer Tıp Rapor Odası 1304
  Nükleer Tıp Sekreterlik 1313
  Nükleer Tıp Sintigrafi Efor Odası 1325
  Nükleer Tıp Çekim Odası 1312
  Nükleer Tıp Çekim Odası-2 1324
  Odyoloji 2212
  Odyoloji-1 2210
  Odyometri Polk. 1456
  Onkoloji Eğt.Odası 1913
  Onkoloji İlaçları Verme 1901
  Onkoloji Kan Alma 1907
  Onkoloji Kayıt 1930
  Onkoloji Kemoterapi Uyg.Odası 1901
  Onkoloji Koridor 1901
  Onkoloji Polk.-1 1577
  Onkoloji Polk.-2 1573
  Onkoloji Polk.-3 1572
  Onkoloji Polk.-4 1571
  Onkoloji Sekreterliği Rapor  1930
  Onkoloji Toplantı Odası Eğitim 1913
  Onkoloji Hemotoloji 1836
  Ortopedi 3.Servis Hasta 1829
  Ortopedi 3.Servis Hemşire 1830
  Ortopedi Alçı Odası 1288-1753-1754-1755-1827-1864
  Ortopedi EKO Servis 1704
  Ortopedi Hemşire Tel 2.Servis 1819
  Ortopedi Hemşire Tel 1.Banko 1 .Servis  1867
  Ortopedi Kayıt 1282
  Ortopedi Pansuman Odası 1267
  Ortopedi Polk.-1 1271
  Ortopedi Polk.-2 1272
  Ortopedi Polk.-3 1273
  Ortopedi Polk.-4 1274
  Ortopedi Polk.-5 1275
  Ortopedi Polk.-6 1278
  Ortopedi Polk.-7 1287
  Ortopedi Polk.-8 1277
  Ortopedi Polk.-9 1280
  Ortopedi Servisi Hasta Tel 1. Servis 1866
  Ortopedi Servisi Hasta Tel 2. Servis 1826
  Ortopedi Taburcu 1704
  Otelcilik Hiz. Sami GÜNER / Serkan DİRİL 1059
  Otelcilik Hizmetleri 2166
  Özürlü Danışma, Nefroloji Kayıt 2062
  Par Temizlik 2250-4507
  Par Temizlik Depo 1920
  Patoloji Arşiv-Sekreterlik 1300
  Patoloji Dr.Odası (S.YILMAZ S.BAĞRIAÇIK) 1308
  Patoloji Dr.Odası(V.ARSAV) / (T.EKİNCİ / H.KAFADAR ) 1311
  Patoloji Dr.Odası(Y.TEKİN) / ( M.EROĞLU ) 1302
  Patoloji Lab. Teknisyen 1311-1331
  Patoloji Sekreterlik 1300
  Pembe Kod 3333
  Periferik Yayma 1923
  Periton Diyaliz 2009-2035
  Personel (İdari Tahakkık) Satın Alma 2164
  Personel Kayıt-Göz 1443
  Plastik Cerrahi Servisi Banko Hemşire-Taburcu 2013
  Plastik Cerrahi Servisi Dr..ODA 2019
  Plastik Cerrahi Servisi Hasta TEL 2020
  Plastik Cerrahi Servisi Taburcu 2013
  Plastik Polk. 1733
  Poliklinik 3.KAT Danışma 1386
  Polis Polk. 1370
  Polk. Sorumlusu  MURAT 1493
  Polk.Psikolog (Derya YOSKA) 1367-1389
  Psikiyatri Polk.-1 1375
  Psikiyatri Polk.-2 1376
  Psikiyatri Polk.-3 1350
  Psikiyatri Polk.-4 1377
  Psikolog (DENİZ) 2190
  Psikolog Merve KARAKUZU 4181
  Psikolog Sağlık Kurulu 2190
  Radyasyon Onk. Işın TED. SİMİNATÖR 1575
  Rasyasyon Onk.Işın TED.Sekreterlik 1570
  Radyo Terapi Merkezi Gözlem 1888
  Radyo Terapi Merkezi LİNAK 1579
  Romatoloji Polk. 1995
  Romatoloji Servis 1836
  Röntgen Teknisyen Odası 1207-1279-1281-1286
  Röntgen (Acil) 2617-2618-2950
  Röntgen (Servis)11.Blok 2241
  Röntgen (Servis)8.Blok 1783
  Röntgen Dijital 1715
  Röntgen Kayıt (Polk..) 1270-1797
  Röntgen Polk.(ÇEKİM Odası) 1279-1286
  Röntgen Sorumlu Teknisyen Odası 1709
  Röntgen TEKN.2.Blok 1281
  Sağlık Kurulu 3 Hekim 2153
  Sağlık Kurulu Arşiv 2039-2040
  Sağlık Kurulu Büyük Heyet 2158
  Sağlık Kurulu Çocuk 2247
  Sağlık Kurulu Çocuk Gelişim ve Denvır 2245
  Sağlık Kurulu Danışma 2159
  Sağlık Kurulu Disikkoplojik Test 2247
  Sağlık Kurulu Dahiliye 2154
  Sağlık Kurulu Fizik Tedavi 2150
  Sağlık Kurulu Genel Cerrahi 2242
  Sağlık Kurulu Göz 2137
  Sağlık Kurulu Kan Alma 2002
  Sağlık Kurulu KBB 2240
  Sağlık Kurulu Müracaat 2153
  Sağlık Kurulu Nöroloji 2191
  Sağlık Kurulu Psikiyatri 2156
  Sağlık Kurulu Rapor Yazılım 2132
  Sağlık Kurulu Röntgen 2241
  Sağlık Kurulu Vezne 2248
  Sağlık Kurulu EKG 2155
  Sağlık Bakım Hizmetleri Sekreterlik               1023
  Sarf Depo 2982
  Satın Alma 2123-2162-2168
  Satın Alma Çerçeve 2107
  Sekreterlik ( Yanık Ünitesi) 2726
  Sendika Memur Sen 2007
  Seroloji Lab. 1224
  Servis Eczane (Ecz. Kadriye, Ecz. Kenan, Ecz. Hakan) 2963
  Servisler Giriş Güvenlik, Beyaz Kod 1111
  Sıhhi Tesisat 1510
  Sicil (Hulusi KAYAPINAR) 2094
  Sigara Bıraktıma İlaç 6130
  Sihhi Ayniyat 1458
  Sivil Savunma Uzmanı 1444
  Solunum Fonksiyon Testi Odası 2213
  Sorumlu Hemşire 4.Blok 1453
  Sosyal Hizmet Birimi 2030
  SSK Park 1981
  Sterilizasyon 2730-2745-2746
  Süpervizör 1811-2003-4514
  Şoför Odası 2108-2109
  Tansiyon Ölçme 1371
  Teknik Birim Nadir KARAKOÇ 1500
  Teknisyen M.SAVAŞ) 1504
  Teknisyen Eelektrik 1505-1506
  Teknisyen ELEKTRİK 1506
  Teknisyen Motor Atölyesi 1512
  Teknisyen Nöbetçi ( Ahmet ALKAYA) 2960
  Teknisyenler 1515
  Terzihane 2175
  Tıbbi Cihaz 1508-1509-1511
  Tıbbi Malzeme 2990
  Tomografi 1749
  Tomografi 7.Blok 1771
  Tomografi Kayıt, Ultrason 1743
  Tomografi Rapor 1793
  Toplum Sağlık 1067-1068-1069-1070-1071-1072-1073-1074-1075
  UGS Tomografi Kayıt 1743
  Ultrason BİYOPSİ 1763
  Ultrason Dr. Odası AHMET SAVRANLAR 1778
  Ultrason-1 1762
  Ultrason-2 1759
  Ultrason-3 1717
  Ultrason-4 1744
  Ultrason-5 Meme Ultrasonu  1703
  Ultrason-6 1763
  Ultrason-7 1777
  Ultrason-8 1775
  Ultrason-9 1770
  Ultrason Asistan Odası 1772
  Ultrason Kayıt 1743
  Ultrason Röntgen Kayıt 1743
  Ultrason Acil 2599-2620-2649
  Ultrason Kln. Şefi 1782
  Uyku Odası (Azime MAMUR) 1905
  Üroflow 7.Blok 1765
  Üroloji Dr..Odası 2081
  Üroloji Hasta 2102
  Üroloji Hem. 2083
  Üroloji Kayıt 1738
  Üroloji Özel Oda 2081
  Üroloji Polk.-1 2005
  Üroloji Polk.-2 2118
  Üroloji Polk.-3 2119
  Üroloji Polk.-4 2112
  Üroloji Polk.-5 2128
  Üroloji Polk.-6 2113
  Üroloji Sonda ve Müdahale Odası 1765
  Üroloji Taş Kırma 2203
  Vezne Poliklinik 1284
  Vezne Sağlık Kurulu 2248
  Yanık Danışma 2726
  Yanık Dr.Odası 2719
  Yanık Hasta 2713-2714
  Yanık Ünitesi 2711-2712-2727
  Yanık Ünitesi Hasta Tel. 2715
  Yanık Yoğun Bakım 2748
  Yemek Şirketi 2048-2253
  Yemekhane 2027